Аптечний склад

Переваги організації аптечного складу на базі логістичного комплексу «Біокон».

  • Безперебійна робота як із чинним товаропотоком компанії, так і з додатковими обсягами, які можуть виникнути у зв’язку з процесами злиття і поглинання фармацевтичних компаній.
  • Оперативна митна обробка вантажів. На базі логістичного центру «Біокон» функціонує підрозділ митного оформлення, який дозволяє оперативно проводити митні процедури з вантажем, що надходить на митний склад, і проводити митне очищення товарів, що надходять на аптечні склади компаній-партнерів.
  • Можливість одночасного використання митного й аптечного складу підвищує ефективність обробки вантажів і гарантує високу безпеку роботи з фармацевтичними препаратами.
  • Можливість підключення WMS на базі ORACLE E-Business Suite 12.1 до програмних продуктів управлінського і складського обліку для постійного контролю руху товару.
  • Швидке отримання сертифікатів якості продукції, виробленої відповідно до стандартів GMP.
  • Індивідуальний підхід ТОВ «ХФК «Біокон» до кожного клієнта й оцінка товаропотоку з урахуванням специфіки портфеля лікарських засобів дозволить вашій компанії зберігати й обробляти ваш товар відповідно до міжнародних стандартів роботи з фармацевтичною продукцією за конкурентною ціною.

Компанія «Біокон» пропонує унікальні умови і очевидні переваги, серед яких  індивідуальний підхід до клієнта і неухильне виконання взятих на себе зобов’язань. Для уточнення можливості організації складу вашої компанії і з питань ціноутворення надішліть заявку на нашу електронну адресу: trade@biocon-bc.com або зателефонуйте: (044) 585-11-80. Фахівець нашої компанії зв’яжеться з вами для уточнення специфіки вашого вантажопотоку, побажань щодо організації складу, запропонує ціну й зручну для вас форму розрахунку.

logo

Логістичний 3PL
центр Біокон

Ми в соц.мережах

з 9.00 до 18.00
+38 (044) 585-11-80
+38 (044) 585-11-81
trade[at]biocon-bc.com
08320, Київська область, Бориспільський район, с.Велика Олександрівка, вул.Бориспільська, 7-9

© 2018 «БІОКОН» Всі права захищені.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ, ПРОТИДІЇ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ТА КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ У ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «ХФК «БІОКОН»       Звернення