Лабораторія якості

Логістичний центр групи компаній «Біокон» – одне з небагатьох в Україні спеціалізованих підприємств, що надають весь спектр послуг із забезпечення роботи з лікарськими засобами. Саме тому його діяльність перебуває під пильною увагою не тільки провідних гравців фармацевтичного ринку (його головних партнерів), а й державних органів.

У рамках приватно-державного партнерства фахівці компанії «Біокон» та Міністерства охорони здоров’я розробили проект лабораторії, який відповідає сучасним вимогам, що пред’являються до таких об’єктів. Компанія «Біокон» інвестувала в будівництво приміщення і необхідних для функціонування лабораторії систем. У свою чергу державою було закуплено сучасне обладнання для проведення всіх необхідних досліджень у ході перевірки якості лікарських засобів. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що проект успішно втілений у життя, лабораторія функціонує на високому сучасному рівні і ми постійно отримуємо позитивні відгуки суб’єктів ринку щодо даної ініціативи.

Лабораторія з контролю якості лікарських засобів включає два відділи: фізико-хімічну і мікробіологічну лабораторії.

Фізико-хімічна лабораторія обладнана приладами для проведення газової, тонкошарової та високоефективної рідинної хроматографії, атомно-абсорбційної спектроскопії, а також різних аналітичних аналізів.

У розпорядженні мікробіологічної лабораторії сучасний ізолятор для тестування на стерильність з автоматичною системою контролю і генератором пероксиду водню. Вона представляє комплекс, в рамках якого можна досліджувати практично будь-які препарати.

logo

Логістичний 3PL
центр Біокон

Ми в соц.мережах

з 9.00 до 18.00
+38 (044) 585-11-80
+38 (044) 585-11-81
trade@biocon-bc.com
08320, Київська область, Бориспільський район, с.Велика Олександрівка, вул.Бориспільська, 7-9

© 2021 «БІОКОН» Всі права захищені.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ, ПРОТИДІЇ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ТА КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ У ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «ХФК «БІОКОН»       Звернення