Місія та цінності

Результативність — ми прагнемо безумовного лідерства і застосовуємо для досягнення цієї мети найефективніші методи. Ми працюємо на результат, оскільки він є головною оцінкою нашої роботи. Ми впевнені, що нездійсненних завдань не існує.

Професіоналізм — ми залучаємо висококваліфіковані кадри, в яких цінуємо професіоналізм, активність, ініціативність, прагнення до постійного вдосконалення і до досягнення поставленої мети.

Відповідальність — ми відповідаємо за безпеку медичних препаратів наших клієнтів на своїй ділянці роботи. Ми приймаємо на себе відповідальність разом із вантажем і завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання. Ми прагнемо будувати відносини з клієнтами і партнерами на взаємній довірі.

Ефективність — під ефективністю ми розуміємо досягнення необхідного результату, тобто забезпечення високих стандартів якості наших послуг за оптимальних витрат і за вигідною для клієнта ціною.

Кодекс корпоративної етики ТОВ ХФК Біокон 2014 УКР

logo

Логістичний 3PL
центр Біокон

Ми в соц.мережах

з 9.00 до 18.00
+38 (044) 585-11-80
+38 (044) 585-11-81
trade[at]biocon-bc.com
08320, Київська область, Бориспільський район, с.Велика Олександрівка, вул.Бориспільська, 7-9

© 2018 «БІОКОН» Всі права захищені.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ, ПРОТИДІЇ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ТА КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ У ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «ХФК «БІОКОН»       Звернення