МОЗ зареєструвало Корейську версію вакцини ASTRAZENECA

Міжнародна програма COVAX, що заснована під егідою ВООЗ та має за мету забезпечити рівний доступ до вакцин від коронавірусу всіх країн світу, вже на цьому тижні планує поставити в Україну першу партію вакцини AstraZeneca-SKBio, яку виробляє Південна Корея за ліцензією британської компанії.Перша поставка налічуватиме 367 тисяч доз препарату та використовуватиметься для проведення масової вакцинації українців проти коронавірусу. Для того, аби вакцина могла якнайшвидше надійти до медзакладів для використання, МОЗ зазделегідь схвалило цей препарат в Україні для екстренного медичногов икористання. Вакцина не потрапить у вільний продаж до аптек, її можна буде отримати лише в порядку черги від держави.

Про підписання наказу про реєстрацію препарату повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вчора, в ході ефіру на каналі 1+1. Він додав, що поставка очікується вже завтра, 22 квітня.

За словами Степанова, ця партія вакцин буде використовуватись для проведення вакцинації тих. хто вже отримав першу дозу вакцини Covishield, а залишки підуть на вакцинацію першою дозою тих, хто ще не встиг отримати щеплення.

Джерело:pharma.net.ua

logo

Логістичний 3PL
центр Біокон

Ми в соц.мережах

з 9.00 до 18.00
+38 (044) 585-11-80
+38 (044) 585-11-81
trade@biocon-bc.com
08320, Київська область, Бориспільський район, с.Велика Олександрівка, вул.Бориспільська, 7-9

© 2021 «БІОКОН» Всі права захищені.