Центр «Біокон»

Компанію ТОВ «ХФК «Біокон» засновано 1998 року, і за час свого існування вона стала безперечним лідером серед логістичних операторів фармацевтичного сектора. Ми надаємо послуги на базі понад 45 000 м² власних спеціалізованих площ, котрі відповідають європейським вимогам до складів, на яких зберігаються лікарські засоби, вироби медичного призначення та супутні товари з дотриманням всіх правил їхнього зберігання.

Будівництво унікального в багатьох відношеннях складського комплексу розпочалося в 2007 році. Для реалізації цього проекту Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation — IFC) надала компанії кредит у 3,5 млн дол. США. На той час це була перша інвестиція IFC в логістичну сервісну компанію в Україні.

Комплекс має вигідне географічне розташування, а для забезпечення високої ефективності роботи впроваджено систему контролю якості, яка базується на міжнародних принципах GDP і GSP, та сучасну систему управління складом WMS на базі Oracle E-Business Suite 12.1.

Як 3PL-оператор компанія надає повний комплекс послуг зі зберігання, обробки й транспортування товарів від моменту перетину державного кордону України до їхньої доставки до аптек. На території комплексу розташовується зона постійного митного контролю та вантажний митний комплекс, який містить підрозділ митного оформлення Київської митниці й Державної фіскальної служби України. Окрім того, на базі логістичного комплексу ТОВ «ХФК «Біокон» розташовується обласна лабораторія з контролю якості лікарських засобів Держлікслужби України в Київській області, яка містить фізико-хімічний і мікробіологічний підрозділ, що дозволяє здійснювати контроль за всіма показниками специфікацій ЛЗ.

Членство в асоціаціях

  

logo

Логістичний 3PL
центр Біокон

Ми в соц.мережах

з 9.00 до 18.00
+38 (044) 585-11-80
+38 (044) 585-11-81
trade[at]biocon-bc.com
08320, Київська область, Бориспільський район, с.Велика Олександрівка, вул.Бориспільська, 7-9

© 2018 «БІОКОН» Всі права захищені.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ, ПРОТИДІЇ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ТА КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ У ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «ХФК «БІОКОН»       Звернення