ВМК

З огляду на те, що логістичний центр «Біокон» є одним з найбільших спеціалізованих центрів, який цілковито відповідає світовим вимогам щодо поводження й зберігання лікарських засобів, котрі надходять в Україну, на його території було розміщено підрозділ митного оформлення ДФС України.

Це дає можливість  забезпечити своєчасне й безперервне митне оформлення лікарських засобів.

Комплекс на території центру «Біокон» надає послуги паркування, вантажно-розвантажувальні послуги, крос-докінг, добирання зразків, а також супровідний офісний сервіс.

Компанія «Біокон» пропонує унікальні умови і очевидні переваги, серед яких  індивідуальний підхід до клієнта і неухильне виконання взятих на себе зобов’язань. Для уточнення можливості організації складу вашої компанії і з питань ціноутворення надішліть заявку на нашу електронну адресу: trade@biocon-bc.com або зателефонуйте: (044) 585-11-80. Фахівець нашої компанії зв’яжеться з вами для уточнення специфіки вашого вантажопотоку, побажань щодо організації складу, запропонує ціну й зручну для вас форму розрахунку.

logo

Логістичний 3PL
центр Біокон

Ми в соц.мережах

з 9.00 до 18.00
+38 (044) 585-11-80
+38 (044) 585-11-81
trade@biocon-bc.com
08320, Київська область, Бориспільський район, с.Велика Олександрівка, вул.Бориспільська, 7-9

© 2021 «БІОКОН» Всі права захищені.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ, ПРОТИДІЇ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ТА КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ У ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «ХФК «БІОКОН»       Звернення