Підрядники

  1. ТОВ «Делькар»– вантажні авіаперевезення.
  2. ТОВ «АВФ-СЕРВІС» – вантажні автомобільні перевезення. Свідоцтво АТР. Санітарні паспорти автомобілів.
  3. ПП Фуженко Владислав Станіславович – вантажні автомобільні перевезення.
  4. ТОВ «Компанія Парабраман»– послуги з прибирання промислових і побутових приміщень, розміщення та обслуговування зовнішньої реклами. За підсумками проведеного проведеного аудиту підтверджено відповідність вимогам стандарту ISO 9001: 2008.
  5. Компанія Jungheinrich, один із провідних світових виробників вантажно-розвантажувальної техніки та складського обладнання, постачальник комплексних рішень для внутрішньої складської логістики. 60-річний досвід виробника та мережа представництв із сервісними центрами по всьому світі дозволили Jungheinrich стати лідером галузі. Поряд із широким асортиментом стелажів та техніки для транспортування, складування товарів та комплектації вантажів компанія надає консультаційні та проектні послуги, оренду техніки та її сервісне обслуговування. Заводи компанії Jungheinrich розміщено в Німеччині і Європі, усі вони, а також центри продажів і сервісного обслуговування компанії відповідають вимогам стандартів ISO 9001/ISO14001.
  6. Український центр поводження з відходами– утилізація й знищення відходів.
  7. ПрАТ «ТЕРА»– первинна і вторинна апаратура для вимірювання та регулювання температури, вологості, тиску та інших фізичних величин. За підсумками проведеного аудиту підтверджено відповідність вимогам стандарту ISO 9001: 2009.
  8. ПП «Октава»– понад 10 років успішної роботи на поліграфічному ринку. ПП «Октава» спеціалізується на обслуговуванні фармацевтичних компаній.  Весь спектр рекламно-поліграфічних послуг, від дизайну до виробництва високоякісної поліграфічної продукції, а також зовнішньої реклами.
logo

Логістичний 3PL
центр Біокон

Ми в соц.мережах

з 9.00 до 18.00
+38 (044) 585-11-80
+38 (044) 585-11-81
trade[at]biocon-bc.com
08320, Київська область, Бориспільський район, с.Велика Олександрівка, вул.Бориспільська, 7-9

© 2018 «БІОКОН» Всі права захищені.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ, ПРОТИДІЇ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ТА КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ У ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «ХФК «БІОКОН»       Звернення