Політики, кодекси і стандарти

ТОВ «ХФК «Біокон» є одним з лідерів в області надання складських послуг зарубіжним фармацевтичним компаніям в Україні. Ми одними з перших привнесли на український фармацевтичний ринок європейські стандарти ведення бізнесу. Для того, щоб мати бездоганну ділову репутацію Компанії необхідний не тільки професійний менеджмент, а й постійне суворе дотримання норм і стандартів ділової етики. У Кодексі корпоративної етики та принципів компанії ТОВ «ХФК «Біокон»  сформульовані та систематизовані норми і принципи поведінки, яким повинні керуватися всі співробітники ТОВ «ХФК «Біокон».

Програма з протидії хабарництву і корупції спрямована на дотримання компанією і її діловими партнерами найвищих стандартів професійної етики, законів і нормативних актів в області протидії хабарництву і корупції. Програмні документи роз’яснюють працівникам компанії і зовнішнім партнерам корупційні ризики, визначають обов’язки співробітників по активній протидії реально існуючої та потенційної корупції, а також закріплюють антикорупційні обов’язки контрагентів компанії.

 

logo

Логістичний 3PL
центр Біокон

Ми в соц.мережах

з 9.00 до 18.00
+38 (044) 585-11-80
+38 (044) 585-11-81
trade[at]biocon-bc.com
08320, Київська область, Бориспільський район, с.Велика Олександрівка, вул.Бориспільська, 7-9

© 2018 «БІОКОН» Всі права захищені.

ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ, ПРОТИДІЇ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ТА КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ У ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «ХФК «БІОКОН»       Звернення