Максим Мельничук обговорив з керівництвом Бориспільщини соціально-економічний розвиток району в першому півріччі

У середу, 3 серпня, голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук провів робочу нараду з керівництвом Бориспільського району.

Під час засідання обговорили підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2016 року, перспективний план розвитку району, розроблення і виконання районних програм. Також говорили про хід виконання плану відбору до контрактної армії, завершення переходу на систему публічних закупівель «PROZORRO» та санаторно-курортне лікування учасників АТО.

Участь у нараді взяли голова Бориспільської райдержадміністрації Дмитро Воронін, в.о. голови Бориспільської райради Іван Недогибченко, заступник голови райдержадміністрації Роман Шуменко, а також представники силових структур, сільські голови району, місцеві та громадські активісти.

Вітаючи присутніх Максим Мельничук зазначив, що головною метою даної наради є підбиття підсумків щодо соціально-економічного розвитку Бориспільщини і щодо виконання завдань, які були поставлені перед керівництвом району.

«Кожен район Київщини має свої першочергові задачі, які потрібно реалізовувати для покращення життя громадян. Наразі підбиваємо підсумки зробленого за І півріччя цього року, і Бориспільщина доволі гідно виглядає у рейтингу районів Київщини. Це багатоманітний край із розвиненою інфраструктурою, потужними трасами, багатим природним ландшафтом. Утім, усі ресурси потребують постійного розвитку. І нині Бориспільщина має більш активно працювати для покращення стану доріг (особливо у сільській місцевості), для розвитку рекреаційної галузі і туристичного сектору, збільшення частки малого бізнесу. Бориспільщина повинна мати ефективну модель соціально-економічної розбудови у контексті загальної стратегії розвитку Київщини», – зазначив керівник області.

Голова Київської облдержадміністрації також виокремив питання проведення адміністративно-територіальної реформи. На його переконання, об’єднання територіальних громад має бути виключно добровільним і відповідати чітко розробленій методиці.

«Тверда позиція Президента України Петра Порошенка – почути кожну громаду, її побажання і цілі у процесі проведення децентралізації влади. Мета реформи у тому, щоб кожна громада була економічно самодостатньою і фінансово спроможною. Цього результату можна досягти, якщо у людей на місцях буде чітке бачення житлово-комунального, інфраструктурного, освітнього, інвестиційного розвитку громади», – переконаний Максим Мельничук.

Дмитро Воронін розповів про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2016 року. Щодо надходжень до зведеного бюджету району він наголосив на тому, що планові показники на 2016 рік були розраховані таким чином, що Бориспільщина мала посісти 6 місце серед районів Київщини. Однак, за загальними підсумками район посів 2 місце, поступившись Києво-Святошинському району.

«Показник перевиконання надходжень до зведеного бюджету за І півріччя цього року склав 90 мільйонів гривень», – зазначив голова райдержадміністрації.

Дмитро Воронін також розповів про інвестиційні можливості району. Так, цьогоріч на Бориспільщині зареєстрували понад 300 підприємств. На території Бориспільського району розпочали роботу 17 великих підприємств.

На сьогоднішній день реалізовуються наступні інвестиційні проекти: будівництво 3-ої черги офісно-складського та торговельного  комплексу ТОВ «ХФК «Біокон», будівництво Центру із продажу та обслуговування автомобілів компанії «BMW Group», будівництво виробничих майданчиків СТВО «Старинська птахофабрика» та інші.

Наразі заплановано активно використовувати кошти сільських бюджетів на ремонт комунальних доріг.

Також Дмитро Воронін зазначив, що у районі зменшився відсоток непрацездатного населення до 0,4 %. За звітний період було працевлаштовано 130 осіб.

«На Бориспільщині один з найбільших серед районів Київської області показник середньомісячної заробітної плати, який складає 5 237 грн.», – наголосив голова РДА.

Також під час наради обговорили питання санаторно-курортного лікування учасників АТО та інвалідів. В.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Белоус зазначила по цьому питанню, що станом на 1 серпня в управлінні на обліку перебуває 297 учасників бойових дій з числа учасників АТО. На проходження санаторно-курортного лікування подали заяви 35 учасників АТО. Путівками з початку звітного року забезпечено 6 осіб пільгової категорії.

Підвівши підсумки, Максим Мельничук наголосив на необхідності злагодженої роботи райдержадміністрації та усіх служб району задля забезпечення оперативної та якісної роботи.

Джерело: koda.gov.ua

logo

Логістичний 3PL
центр Біокон

Ми в соц.мережах

з 9.00 до 18.00
+38 (044) 585-11-80
+38 (044) 585-11-81
trade@biocon-bc.com
08320, Київська область, Бориспільський район, с.Велика Олександрівка, вул.Бориспільська, 7-9

© 2021 «БІОКОН» Всі права захищені.